W sobotę 14 kwietnia świętowaliśmy 20 lecie Pasłęckiego Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie oraz otwarcie Akademii Młodego Geniusza. W urczystościach wziął udział Burmistrz Pasłęka, który złożył Pani Prezes Joannie Strzeleckiej oraz Członkom Pasłęckiego Stowarzyszenia  Pomocy Rodzinie serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Pasłęckiego Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie.

Pasłęckie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie należy do nielicznej grupy stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy, które codziennie realizują odpowiedzialne zadania z zakresu udzielania pomocy mieszkańcom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Wielu mieszkańców naszej gminy dzięki Państwa dobremu sercu mogła w trudnych chwilach liczyć na wsparcie i pomoc. Jesteśmy wdzięczni Pani Prezes oraz Członkom stowarzyszenia za bezinteresowną 20-letnią działalność na rzecz bliźnich.

Życzymy pomyślności w realizacji zadań statutowych stowarzyszenia oraz nieustającego zapału do pracy społecznej na rzecz mieszkańców Miasta i Gminy Pasłęk.