×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/umpaslek/domains/umpaslek.pro-linuxpl.com/public_html/images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda.
×

Uwaga

Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Remont alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Augustyna Steffena dokonczenie etapu IV i czesc etapu III
Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/Usuniecie kolizji elektroenergetycznej na skrzyzowaniu ulic Wojska Polskiego i ul. Zamkowej w Pasleku w zwiazku z planowana budowa ronda
plakat dozynki gminne sBurmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15 września w Zielonce Pasłęckiej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Program:
12.15 - Msza św. w kościele św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej 
13:30 - Przemarsz korowodu z kościoła na plac przy plebanii
13:40 - Przywitanie przybyłych gości
14:10 - Koncert zespołu Coolturalni z Godkowa
15:00 - Występ zespołu folklorystycznego Pasłęczanie
15:30 - Koncert kapeli Sztama
16:30 - Koncert Orkiestry Dętej OSP z Zielonki Pasłęckiej
18:00 - Koncert zespołu No Problem