BIP160 em ESP160


Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Pasłęku

środa, 15 listopada 2006 14:07

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

KANDYDACI NA RADNYCH do RADY MIEJSKIEJ
w PASŁĘKU KADENCJI 2006 – 2010
(z prawej strony liczba oddanych głosów na każdego z kandydatów)

Wyniki głosowania w okręgu wyborczym Nr 1 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Pasłęku.

Lista Nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 146 (głosów)

  1. Białogrzywa Marzena - 43

  2. Drewnowski Henryk - 32

  3. Zieliński Mirosław Zbigniew - 11

  4. Rogulska Iwona Małgorzata - 7

  5. Maly Adam - 3

  6. Urbanowicz Krystyna - 8

  7. Smołko Mieczysław - 11

  8. Rzeczycka Teresa Bożena - 7

  9. Piróg Roman Czesław - 11

  10. Maciszak Marek - 13

Lista Nr 19 – KW “PASŁĘCZANIE” – 1571 (głosów)

  1. Paździor Stanisław - 188

  2. Skalij Edward - 386

  3. Śniecikowski Wiesław Grzegorz - 293

  4. Matuszczak Marian - 129

  5. Wielgosz Waldemar Janusz - 85

  6. Ficak Mariusz - 94

  7. Wargocka Sylwina Sabina - 69

  8. Tyliński Jan Piotr - 144

  9. Topczewski Stanisław - 48

  10. Tomaszewski Tomasz - 66

  11. Moraweki Krzysztof Leszek - 43

  12. Lewdorowicz Jacek - 26

Lista Nr 20 – KWW NOWOCZESNY PASŁĘK– 388 (głosów)

  1. Ferek Mariusz Bronisław - 210

  2. Chodnikiewicz Adam - 115

  3. Daszkiewicz Grzegorz - 23

  4. Juran Janusz - 31

  5. Gilarski Bolesław - 9

Lista Nr 21 – KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE - 340 (głosów)

  1. Łukaszuk Grzegorz Longin - 19

  2. Luchowski Józef - 51

  3. Bania Szczepan Wojciech - 41

  4. Piróg Marek - 35

  5. Lewandowska Teresa - 21

  6. Baranowska Agnieszka - 9

  7. Cybulska Emilia - 17

  8. Ostrowski Andrzej - 11

  9. Wierciński Michał Marian - 41

  10. Lachowicz Lech Eugeniusz - 33

  11. Kołkowski Grzegorz - 11

  12. Pisemski Mirosław - 4

  13. Rogalski Mirosław Eugeniusz - 7

  14. Ogórek Wiesław Jan - 21

  15. Oleszkiewicz Tadeusz Antoni - 2

  16. Stelmaczonek Regina Wiktoria - 17

Lista Nr 22 – KWW MŁODYCH - 96 (głosów)

  1. Słodkowski Paweł - 16

  2. Kliniewski Jarosław - 17

  3. Włoczewski Maciej - 17

  4. Słodkowska Magdalena - 7

  5. Słodkowski Piotr - 4

  6. Kliniewska Iwona Ewa - 9

  7. Forysiak Anna Małgorzata - 3

  8. Olszewski Piotr Adrian - 23

Wyniki głosowania w okręgu wyborczym Nr 2 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Pasłęku.

Lista Nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 224 (głosów)

  1. Kopański Krzysztof - 99

  2. Sękowska Krystyna Henryka - 7

  3. Kilian Henryk Wiesław - 91

  4. Nowicka Grażyna - 13

  5. Szuciaków Dorota Justyna - 7

  6. Lieder Anna - 7

Lista Nr 19 – KW “PASŁĘCZANIE’’ -704 (głosów)

  1. Jasiukiewicz Jarosław - 148

  2. Szelagiewicz Bogusław - 55

  3. Rapacka Janina - 193

  4. Hryniewicz Michał - 55

  5. Kałuski Franciszek Damazy - 15

  6. Świderski Jan Piotr - 128

  7. Rzeszotarski Tomasz - 3

  8. Chomnicki Paweł Maria - 107

Lista Nr 20 – KWW NOWOCZESNY PASŁĘK – 212 (głosów)

  1. Kulpiński Józef - 58

  2. Grzanka Jarosław - 42

  3. Wiśniewska Wiesława - 23

  4. Pszczółkowska Agnieszka - 19

  5. Pańczuk Stanisława - 70

Lista Nr 21 – KWW POROZUMIENIE SAMORZADOWO-LUDOWE- 245 (głosów)

  1. Kowal Marek - 33

  2. Stolarowicz Kazimierz - 85

  3. Niksa Dariusz Zbigniew - 10

  4. Staszewska Wanda - 19

  5. Lewiecka Regina - 7

  6. Banaszek Kazimierz - 8

  7. Soniak Władysław - 17

  8. Tucki Eugeniusz - 36

  9. Cyrankiewicz Hanna Bożena - 14

  10. Myszko Henryk - 16

Wyniki głosowania w okręgu wyborczym Nr 3 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Pasłęku.

Lista Nr 7 – KW SAMOOBRONA RP - 395 (głosów)

  1. Jedlikowski Tadeusz Andrzej - 64

  2. Litwin Alicja Maria - 136

  3. Latuszek Zbigniew - 35

  4. Golański Jan - 8

  5. Żubertowska Ewa - 22

  6. Młynarczyk Zdzisław Jan - 57

  7. Lieder Jarosław - 14

  8. Penkala Adam Jerzy - 29

  9. Majczyna Sławomir - 30

Lista Nr 19 – KW “PASŁĘCZANIE” - 975 (głosów)

  1. Wojciechowski Piotr - 173

  2. Wołoszyński Janusz - 87

  3. Żukowski Henryk Antoni - 222

  4. Piotrowski Henryk Józef - 93

  5. Kaczmarczyk Bożena Barbara - 86

  6. Łachmański Marek - 99

  7. Semkiw Bogdan - 33

  8. Włodarczyk Mariusz - 50

  9. Łuciw Michał - 42

  10. Kozłowska Dorota Katarzyna - 55

  11. Kozak Rajmund - 35

Lista Nr 20 – KWW NOWOCZESNY PASŁĘK – 309 (głosów)

  1. Cieśla Zbigniew - 127 

  2. Wolfram Małgorzata Zofia - 28

  3. Głuszyk Jan - 42

  4. Być Stefan - 22

  5. Grodź Walerian - 13

  6. Kaliszczak Jan Henryk - 20

  7. Pierszchała Katarzyna - 30

  8. Poniewierska Karolina Maria - 27

Lista Nr 21 – KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE – 375 (głosów)

  1. Stando Stefan - 56

  2. Stabrowski Witold - 37

  3. Siwińska Mirosława - 20

  4. Krygier Wanda - 39

  5. Furtak Danuta - 43

  6. Buska Adam Henryk - 21

  7. Sułkowski Grzegorz - 22

  8. Choma Marzena Anna - 47

  9. Łowiecki Kazimierz - 18

  10. Harhaj Alina - 28

  11. Czarnecki Wacław - 14

  12. Klekotka Władysław - 1

  13. Paluch Dariusz - 1

  14. Kowzan Andrzej Tomasz - 3

  15. Kochanowski Wojciech - 17

  16. Korzeniewska Barbara - 8

 

Do Rady Miejskiej w Pasłęku kadencji 2006 – 2010 zostali wybrani:

Okręg Nr 1

  1. Ferek Mariusz Bronisław z listy nr 20 KWW NOWOCZESNY PASŁĘK
  2. Ficak Mariusz z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  3. Luchowski Józef z listy nr 21 KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
  4. Matuszczak Marian z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  5. Paździor Stanisław z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  6. Skalij Edward z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  7. Tyliński Piotr z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  8. Wielgosz Waldemar Janusz z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE ”w związku z zrzeczeniem się mandatu przez Wiesława Śniecikowskiego

Okręg Nr 2

  1. Jasiukiewicz Jarosław z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  2. Kopański Krzysztof z listy nr 7 KW SAMOOBRONA RP  
  3. Rapacka Janina z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  4. Stolarowicz Kazimierz z listy nr 21 KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
  5. Świderski Jan Piotr z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”

Okręg Nr 3

  1. Cieśla Zbigniew z listy nr 20 KWW NOWOCZESNY PASŁĘK
  2. Jedlikowski Tadeusz Andrzej z listy nr 7 KW SAMOOBRONA RP
  3. Litwin Alicja Maria z listy nr 7 KW SAMOOBRONA RP
  4. Łachmański Marek z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  5. Piotrowski Henryk Józef z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  6. Stando Stefan z listy nr 21 KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
  7. Wojciechowski Piotr z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
  8. Żukowski Henryk Antoni z listy nr 19 KW “PASŁĘCZANIE”
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
utworzył: Administrator